Як зміцнити імунітет за допомогою вітамінів і БАДів?

Препараты

Для ефективного захисту від вірусів, бактерій і грибків, потрібно постійно стежити за імунітетом свого організму. Саме його ослаблення, особливо восени та взимку, змушує людей швидше підхоплювати всі види інфекцій. Треба дбати про свій імунітет цілий рік і, за потреби, підтримувати його відповідними добавками, вибрати та купити які можна за посиланням — https://100500dobavok.com.ua.

Вітамін С і зміцнення імунітету

Коли людина застуджується, то найчастіше використовує вітамін С, або аскорбінову кислоту. Це не дивно, адже саме він є справжнім «хранителем імунітету».

Вітамін С необхідний усім, хто хоче підтримувати своє тіло в хорошій формі. Він також сприяє виробленню колагену. Однак, перш за все, вітамін С допомагає імунній системі.

На жаль, людина, на відміну від інших ссавців, не виробляє аскорбінову кислоту для власних потреб. Ще гірше те, що печінка не здатна його накопичувати. Його можна отримувати тільки ззовні — з їжею або добавками.

Як зміцнити імунітет за допомогою вітамінів і БАДів?

Інші вітаміни для зміцнення організму

Вітамін А — ще один вітамін, який впливає на зміцнення імунітету. Він важливий у спеціалізації клітин, до того ж сприяє підтримці нормального обміну заліза і відповідного стану різних слизових оболонок. Він зміцнює здоров’я епідермісу і зір.

На людську імунну систему також впливають вітаміни B6 і B12. Обидва вони беруть участь у виробленні червоних кров’яних тілець і метаболізмі гомоцистеїну. Як і вітамін С, вони допомагають у разі втоми і виснаження. Вони також беруть участь у правильній підтримці психологічних функцій, енергетичному обміні та функціонуванні нервової системи.

Крім того, вітамін B6 підтримує відповідний обмін білків і глікогенів. Він також позитивно впливає на регуляцію гормональної активності. Вітамін B12, своєю чергою, відіграє важливу роль у поділі клітин.

Читайте так же:  25 кадр для похудения

Ще один елемент, що позитивно впливає на зміцнення імунітету, — це вітамін D, який бере участь у поділі клітин і захисті їх від окисного стресу. Він сприяє нормальному засвоєнню кальцію і фосфору, що вкрай важливо для гарного стану кісток і зубів. Американські вітаміни надає интернет магазин 100500 добавок.

БАДи, що підвищують імунітет

На ринку представлено безліч препаратів для зміцнення організму та імунітету. Що робити з ослабленим тілом? Пребіотики, вітамінно-мінеральні комплекси, а також препарати на основі трав і рослинних екстрактів або корисних олій.

Вони особливо корисні в період осінньо-зимового бездоріжжя, втоми, тривалого стресу, а також у разі нестачі деяких компонентів у раціоні, наприклад, вітаміну С. Однією з добавок, яка допоможе заповнити нестачу аскорбінової кислоти, є Vitamin C Pro.

Вітамін C Pro — для зміцнення імунітету

Vitamin C Pro — це препарат, призначений для всіх, хто хоче подбати про загальний стан організму. До нього також варто вдаватися в періоди частіших інфекцій і застуд.

Засіб містить вітамін С (L-аскорбінову кислоту), отриманий з екстракту шипшини, а також мед, екстракт кореня імбиру, кореневища куркуми та рутин, який добувають із квіток японської перлівниці.

Одна порція Vitamin C Pro покриває до 1250% добової потреби дорослої людини у вітаміні С. Дуже важливо, що препарат не містить барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів, антиблокувальних або сухих речовин.

Рекомендоване споживання Vitamin C Pro становить один пакетик (2 г) на день. Не перевищуйте рекомендовану порцію продукту. Добавку варто приймати особливо у вищезгадані періоди зниження імунітету або втоми. Однак пам’ятайте, що він не може замінити добре збалансовану та різноманітну дієту.

Достатньо висипати вміст пакетика у склянку теплої води, перемішати та випити. Однак Vitamin C Pro також добре підходить як доповнення до страв або десертів. Наприклад, пудинг із чіа — легкий сніданок, який варто додати для зміцнення імунітету.

Читайте так же:  Билайт для похудения
Оцените статью
Добавить комментарий