З чого почати знайомство з японською кухнею?

Питание

Суші, рамен чи щось інше? Азіатська простота і багатство смаку — ось стовпи японської кухні, де вишенькою на торті є темпура. З чого слід почати?

Найвідоміші японські страви

Найвідоміші страви японської кухні — це, звичайно ж, суші, доставку яких в Харкові можна замовити за посиланням — https://kharkiv.sushi-master.ua/ru. Він насичений овочами, такими як огірок, авокадо, гарбуз, артишок та пагони бамбука, і містить різні види риби (тунець, лосось, риба-меч, вугор, ікра) та морепродукти (креветки, сурімі). Рис для суші повинен бути відповідно клейким, і його приправляють рисовим оцтом, який надає йому характерний кислуватий смак. Які найвідоміші види суші?

Найчастіше зустрічається кеші, який має характерну чорну облямівку з пресованих морських водоростей або норі. Суші згортаються і формуються в рулет на бамбуковому килимку, який потім розрізається на невеликі шматочки.

Перші два варіанти поміщаються поверх водоростей, в той час, як в останньому рис спочатку поміщається в якості нижнього шару, який стає оболонкою. Відмітний зовнішній вигляд роллам надають насіння кунжуту, які видно на вершині кожного шматка.

Відомий різновид суші-нігірі, яка є найпростішою формою цієї страви. Це не що інше, як розім’ятий і правильно сформований рис, на який викладається риба, морепродукти або омлет.

З чого почати знайомство з японською кухнею?

Ще один вид суші-рол, який має форму невеликого крижаного ріжка і містить овочі та шматочки риби, нарізані товкачиком. Японці також люблять сою в різних формах, включаючи тофу, тому варто згадати Інарі-суші — наповнений рисом пакет з тонко нарізаним смаженим тофу.

Іншими популярними японськими стравами є супи — рамен і місо. Обидва вони засновані на бульйоні Даші. Традиційні супи з рамен подаються з великою кількістю локшини з пшеничного рамена, що супроводжується відповідними начинками.

Читайте так же:  Диетические продукты

До них відносяться гриби шиітаке, яйця, пагони бамбука і будь-який вид м’яса (курка, свинина) або морепродуктів. Єдиного рецепта рамена не існує. З роками було створено безліч його варіацій, і кожен кухар урізноманітнює суп відповідно до свого смаку та уявленнями. Наприклад, існують різновиди рисової локшини.

Головні особливості японської кухні

Сьогодні японська кухня в основному асоціюється з суші, які мають все більше шанувальників і назавжди увійшли в європейську культуру. Останнім часом також став популярним рамен, або японський суп з локшиною. Ресторани, де можна спробувати ці страви, ростуть як гриби після дощу в найбільших містах Польщі. Але в них чи укладена суть японської кухні?

Японська кухня в основному характеризується простотою. Згідно з планом, японська кухня корисна і швидка в приготуванні, але крім її поживних властивостей, велике значення надається зовнішньому вигляду страви, який повинен радувати око.

В японській кухні використовується багато риби, морепродуктів, овочів і морських водоростей (водоростей). Яловичина і м’ясо птиці також включені до переліку. Інгредієнти в японській кухні вживаються не тільки в сирому вигляді, як у випадку з суші, але і в обробленому: вареному і смаженому.

Оцените статью
Добавить комментарий