Рис для суші — що потрібно знати про його приготування?

Питание

Суші радують наші смакові рецептори та очі. Вони безпечні для здоров’я, легко засвоюються і можуть бути змінені різними способами. Якщо ви кухар що шанує себе  (необов’язково при цьому бути професіоналом), ви самі готуєте суші.

Правильно приготувавши рис для суші, ви зробили перший важливий крок до приготування справжніх суші на столі. Але це лише початок. Якщо ви хочете зануритися в мистецтво приготування суші, то спочатку все для суші купити необхідно та прочитати статтю.

Рис для суші — що потрібно знати про його приготування?

Особливості приготування рису для суші в каструлі

Приблизно на 700 г вареного рису візьміть 300 г рису для суші. Покладіть його в друшляк і промийте під холодною проточною водою, поки вода не стане прозорою. Використовуйте каструлю з щільно закритою кришкою.

Додайте воду і рис в каструлю і доведіть до кипіння. Скільки води потрібно для приготування рису для суші? Обчисліть 1,5 частини рису і 1,5 частини води. Однак рекомендується дотримуватися інструкцій на упаковці.

Як тільки вода закипить, накриваємо каструлю кришкою, зменшуємо вогонь до мінімуму і варимо чверть години. Потім вставте кілька шарів кухонного паперу між каструлею і кришкою. Зніміть каструлю з вогню і дайте рису здутися протягом 10-15 хвилин. Злийте рис в миску, приправте його і дайте охолонути. Після досягнення кімнатної температури його можна обробляти далі.

Де можна купити рис для суші?

У будь-якому випадку, рис для суші можна знайти в Food Festival. Тим часом у добре укомплектованих продуктових магазинах він також є в наявності.

Читайте так же:  Калорийность черного хлеба

Який рис використовується для суші?

Це круглозерний рис, вирощений в Японії й Кореї. Через високий вміст крохмалю рис добре прилипає, з нього можна формувати булочки або варені галушки.

Рис для суші — що потрібно знати про його приготування?

Чи є рис суші також с клейким рисом?

Ні, два види рису не ідентичні на 100%. Це означає, що клейкий рис не можна використовувати для приготування суші.

Чи є цукор в суші?

Та трохи. Суміш спецій, яку ви додаєте до рису після приготування (див.вище), містить трохи цукру.

Що таке мірин і рисовий оцет?

Мірін — це рисовий лікер, який зазвичай використовується як приправа в японській кухні. Рисовий оце т — це оцет, виготовлений з ферментованого рису. Як Ви знаєте, він м’якше оцту. Рисовий оцет змішують з цукром і сіллю і використовують для ароматизації рису для суші.

Чи можна використовувати рис для суші в рисоварці / термоміксі?

Так, це можливо без будь-яких проблем. Ви берете рис для суші та готуєте його відповідно до інструкцій на відповідній кухонного начиння. Потім рис злегка охолоджують і приправляють оцтово-цукровою сумішшю.

Оцените статью
Добавить комментарий